bezdroza.com.pl

Blog podróżniczy

Zakopane
Lifestyle

Zakopane – pensjonat, hotel, a może apartament?

Jednym z popularniejszych polskich miast dla turystów rodzimych, jak i zagranicznych, jest Zakopane, które przyciąga nie tylko pięknem ośnieżonych szczytów, ale także różnorodnością szlaków oraz góralską kuchnią i kulturą. Nic więc dziwnego, że ta niekwestionowana stolica polskich Tatr może pochwalić się bardzo szerokim zapleczem w zakresie miejsc noclegowych w postaci różnego rodzaju hoteli, pensjonatów i apartamentów.

Wypoczynek na każdą kieszeń

Aby móc się cieszyć solidnym wypoczynkiem w polskich Tatrach, bardzo smaczną, rodzimą i sytą kuchnią góralską oraz spacerami po malowniczych górskich szlakach nie trzeba być bogaczem. Tak naprawdę na wycieczkę pełną atrakcji i wspomnień do Zakopanego może wybrać się każdy, ponieważ mamy ze względu na mnogość i różnorodność ofert w zakresie miejsc noclegowych, możemy wybrać idealnie dopasowaną do naszych potrzeb z uwzględnieniem m.in.:

  • konkretnej ilości łóżek,

  • wielkości wnętrza,

  • wyposażenia pokoju lub apartamentu,

  • ceny.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w momencie szukania ofert noclegów w Zakopanem te proponowane przez właścicieli mieszkań (apartamentów) mogą nas pozytywnie zaskoczyć, ponieważ w porównaniu do wynajęcia pokoju w hotelu bardzo często okazują się atrakcyjniejsze. I, mimo że samodzielnie musimy zadbać o wyżywienie, to nadal apartamenty w Zakopanem, stanowią bardzo korzystne rozwiązanie, na które z każdym rokiem decyduje się coraz liczniejsze grono turystów. Nic w tym dziwnego, ponieważ osobne lokum w postaci mieszkania pozwala nam się czuć na wyjeździe bardziej niezależnym. Dodatkowo w ten sposób mamy również do dyspozycji większą przestrzeń niż w przypadku pokoju hotelowego.

Odkryj wyjątkowe apartamenty w Zakopanem

Apartament w Zakopanem na wynajem to dla wielu rodzimy i zagranicznych turystów bardzo atrakcyjne i korzystne rozwiązanie i to nie tylko pod względem ceny oraz niezależności, ale także dlatego, że dość często tego typu mieszkania swoim wystrojem nawiązują do góralskiej kultury. Oczywiście to nie oznacza, że nie możemy liczyć na nowoczesne udogodnienia. Wręcz przeciwnie w tego typu lokalach zazwyczaj mamy do czynienia m.in. z dostępem do internetu i telewizji oraz w pełni wyposażoną kuchnią z lodówką, zmywarką, kuchenką do gotowania i mikrofalówką. Niekiedy możemy również liczyć np. na kominek lub jacuzzi. Bardzo ciekawym miejscem noclegowym, zapewniającym komfortowy wypoczynek, są apartamenty w Zakopanem Willa Serce Tatr, które znajdują się zaledwie 7 minut spacerem od Krupówek, blisko szlaków turystycznych.